Specjalista ds. administracji

Praca zdalna frontend developer Praca w biurze w Knurowie, ul. 26 stycznia (mapa)

Umowa o pracę: 3.700 – 5.500 zł brutto
Umowa B2B: 5.600 – 8.250 zł (+VAT)

Cześć, mamy dla Ciebie ofertę! Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami programistycznymi i od 2009 roku działamy na rynku IT. Jesteśmy niedużą, rodzinną firmą z 20-osobowym zespołem. Współpracujemy z klientami z całego świata, dla których realizujemy ambitne projekty informatyczne.

Głównym celem stanowiska specjalisty ds. administracji w naszej firmie jest zapewnienie właściwego funkcjonowania zaplecza administracyjnego firmy i biura. Jeżeli zatem szukasz ciekawej i rozwijającej pracy w nowocześnie działającej firmie technologicznej, lubisz się uczyć i nie boisz się samodzielnego podejmowania decyzji, jeżeli nie boisz się wyzwań jak kontakty z ludźmi z całego świata, pracy w doświadczonym zespole specjalistów, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

specjalista ds administracji oferta pracy

Jak będzie wyglądała Twoja praca i jakie będą Twoje obowiązki?

  • ścisła współpraca z zarządem
  • tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich procedur, zarządzanie obiegiem informacji między zwierzchnikami a pracownikami
  • bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu w zakresie prawidłowej organizacji pracy oraz przepływu informacji
  • wsparcie obsługi dokumentacji kadrowej oraz księgowej (Spółka ma zewnętrzną obsługę kadrową i księgową)
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, prowadzenie dokumentacji
  • prowadzenie kluczowej korespondencji,
  • kontakt z klientem polskim i zagranicznym w zakresie zadań administracyjnych
  • sporządzanie raportów i sprawozdań
  • okazjonalne organizowanie pracy firm współpracujących
  • nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura

Czego od Ciebie oczekujemy

  • samodzielność, zaangażowanie, nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz łatwość w przyswajaniu wiedzy
  • otwartość w relacjach z innymi
  • skrupulatność, dokładność, terminowość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • otwartość na podejmowanie nowych wyzwań
  • dobra znajomości pakietu programów biurowych oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność na bardzo wysokim poziomie – mamy obsesję na punkcie dobrej komunikacji, bo jest ona podstawą do efektywnej pracy, sprawdź jak dokładnie wygląda codzienna komunikacja w naszym zespole i przeczytaj nasz oficjalny Guide to communication,

Mile widziane

  • wykształcenie w zakresie prawa i administracji, ekonomii, zarządzania, lub zbliżone

Co oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • pracę w naszym biurze w Knurowie przy ul. Zimowej, z dogodnym dojazdem z Gliwic i sąsiednich miejscowości
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w atrakcyjnej i przyszłościowej branży IT
  • praca w ambitnym zespole, który z pasją realizuje swoje cele
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • najlepszą kawę bez ograniczeń i świetną atmosferę

A co myślą ci, którzy już są na pokładzie?

opinie o firmie wpserved bold indeon

Jak wygląda nasz proces rekrutacji?

praca developer programista frontend
1. Pierwszy krok

To pierwszy krok do rozpoczęcia nowej przygody! Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV i list motywacyjny.

zadania testowe programista
2. Kilka pytań

Kolejny etap rekrutacji to odpowiedź na kilka pytań za pośrednictwem wiadomości e-mail. Dzięki temu mamy nadzieję poznać Twoje spojrzenie na pracę, czy ulubione sposoby rozwiązywania problemów.

rozmowa-rekrutacyjna-developer-frontend-backend
3. Rozmowa online

Chcemy dowiedzieć się czegoś więcej o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach. Zapraszamy Cię na krótką rozmowę online w formie telekonferencji. Usiądź na swoim ulubionym krześle i zaprezentuj się z najlepszej strony. 😎

rozmowa-z-szefem-rekrutacja-programista-developer
4. Druga rozmowa kwalifikacyjna

Jak na razie idzie Ci świetnie, mamy nadzieję, że nam również! 🙂 Teraz czas na ostatni etap rekrutacji, czyli rozmowę członkiem zarządu naszej firmy. Pomyśl wcześniej, o co chcesz zapytać przyszłego szefa.

5. Witamy na pokładzie

Brawo! Jesteśmy zachwyceni i zapraszamy do #teamcoditive. Na tym etapie otrzymasz od nas konkretną ofertę i jak tylko ją zaakceptujesz, zaczynamy wspólny podbój wszechświata.

Nazwa usługiCel wykorzystania usługiUstawienia
Google AnalyticsCele analityczne.