O nas

Coditive to przede wszystkim zgrany i doświadczony zespół złożony z programistów, i project managerów.

Cała nasza praca jest zorganizowana w taki sposób, aby realizacja ambitnych projektów i ciągły rozwój zespołu szły w parze z budowaniem jak najlepszych, długofalowych relacji z klientami.

Na co dzień jesteśmy bardzo zajęci tworzeniem dedykowanego oprogramowania, portali internetowych, użytecznych narzędzi biznesowych, a także integrowaniem ze sobą różnych systemów i narzędzi. Wszystko to jest możliwe, ponieważ od zawsze na pierwszym miejscu stawiamy perfekcyjną komunikację zarówno wewnątrz naszego zespołu, jak również w kontaktach z klientami i partnerami.

Jak można opisać Coditive w jednym zdaniu?

Coditive to praca w świetnym zespole, w przyjaznym środowisku, wsparta nowoczesnymi narzędziami, z pełnym nastawieniem na sprytne rozwiązywanie problemów.

software house coditive team

Wierzymy, że technologia to tylko jeden z elementów układanki. Sukces gwarantują ludzie z pasją, codziennie starający się przewyższyć oczekiwania klientów i być jak najmocniejszym punktem własnego zespołu. Tacy właśnie jesteśmy!

Co nas motywuje

Co motywuje nasz zespół? Jesteśmy ambitni, stale się rozwijamy, pomagamy klientom osiągać sukcesy – codziennie.

Chcemy stale pracować przy ekscytujących projektach i przewyższać oczekiwania klientów. Jak to możliwe? Pyszna kawa oczywiście pomaga 😉 ale to co ma największe znaczenie, to nasi klienci, którzy nam ufają, a często stają się nawet naszymi fanami. Pomagamy budować ich sukces w oparciu o dobrą komunikację i bycie otwartym na wszelkie wyzwania.

web software development outsourcing

Jak pracujemy

Od wielu lat pracujemy z klientami z całego świata, z różnych stref czasowych, z małymi i średnimi firmami, a także z dużymi korporacjami.

Dlatego nasza komunikacja i zarządzanie projektami oparte są na najlepszych dostępnych na rynku narzędziach. Komunikujemy się za pomocą aplikacji takich jak Slack, Basecamp, czy Trello. Projekty IT realizujemy m.in. z wykorzystaniem oprogramowania Jira.

Jak możemy pomóc?

Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? Jesteśmy do dyspozycji