Dev Day & Istebna

web developers outsourcing

Spragnieni kontaktu po obostrzeniach związanych z pandemią COVID – 19, zorganizowaliśmy integracyjny weekend podczas którego nie zabrakło wspólnego dzielenia się wiedzą, odpoczynku wśród natury i oczywiście kiełbaski z grilla.

Zacznijmy od początku…

W naszym zespole część osób pracuje zdalnie, a część stacjonarnie, w kontakcie między nami pomagają narzędzia takie jak Slack i Zoom. Znacznie ułatwiają one pracę zespołu w takiej formie, jednak nie oddają możliwości bezpośredniej komunikacji. Od ostatniego spotkania integracyjnego minął prawie rok, zespół Coditive powiększył się i każdy czuł potrzebę aby zorganizować coś, dzięki czemu będziemy mogli poznać się “w realu”.

Dev Day

Członkowie zespołu zjechali się z różnych, często odległych krańców Polski na pierwszy punkt programu, czyli kolejną edycję naszego wewnętrznego dnia szkoleń nazywanego Dev Day. Podczas prelekcji zostały poruszone takie tematy jak:

  1. Pragmatyczny programista
  2. Optymalny development na przykładzie bloków Gutenberga
  3. WP-CLI custom commands
  4. Praktyczne zastosowanie Jiry
  5. Developer wyklęty, w komponenty zamknięty

Jeżeli jesteście ciekawi ich treści, zapraszamy Was do odwiedzenia naszego bloga webdevs.blog w którym znajdzie artykuły o poruszonych podczas szkolenia tematach oraz inne ciekawostki z branży IT.

Chwila na chillout

A po szkoleniu przyszedł czas na… chillout wśród natury. Szybko przetransportowaliśmy się do Istebnej (Beskid Śląski) i tam rozkoszowaliśmy się cudowną ciszą, otaczającą nas zielenią i malowniczymi pagórkami. 

Podczas wyjazdu był czas zarówno na piesze zapoznanie się z okolicami, obejrzenie meczu Euro 2020 Polska – Hiszpania (1:1), czy wspólnego grilla.

Cały wyjazd integracyjny trwał 2 dni i każdy wrócił z dużą ilością wspomnień i pamiątkową koszulką. 

Czy jest w planach kolejny taki wypad? Oczywiście!